baner

Bagażówka – Taxi bagażowe Gdańsk

Przewóz przedmiotów wielkogabarytowych jest często problematyczny. Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie klientów, postanowiliśmy włączyć do naszej oferty kompleksowe taxi bagażowe. Dzięki specjalnie przystosowanym pojazdom, zaopatrzonym w pasy, listwy mocujące, gąbki, koce czy przekładki, możemy sprawnie przetransportować meble oraz inne towary bez obawy o ich uszkodzenie. Nasza bagażówka posiada odpowiednie systemy zabezpieczeń, zapewniające bezpieczny przewóz przedmiotów nawet na bardzo długich i wymagających trasach.

}

Szybko

Potrzebujesz transportu natychmiast? Nie ma sprawy!

Małe i Duże

Wielkość przesyłki nie ma znaczenia, przewieziemy od pendrive’a po fortepian

Fachowo

Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy

Tanio

Nasze ceny są konkurencyjne

Staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów, dlatego jesteśmy w stanie nawet w ciągu 30 minut podstawić taxi bagażowe w dowolne miejsce Gdańska i wykonać konkretne zlecenie. Bagażówka, którą przewozimy Państwa przedmioty, to pojazd dysponujący sporą przestrzenią bagażową, dlatego przeprowadzkę można zamknąć nawet w jednym kursie. To znakomita oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy.

Głównym polem działania naszej firmy w ramach taxi bagażowego stanowi Gdańsk, ale z przyjemnością wykroczymy poza jego granice proponując profesjonalne i w pełni bezpieczne usługi przeprowadzkowe bagażówką.